Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049087/0003

Diamant Saphir Brosche

Platin 950, Broschierung Gold 585, Altschliffdiamanten zus. ca. 2 ct, Saphir ca.1,80 ct österr. Amtspunze 1922-25, 7 gøP4

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

29.10.2020 - 15:34

Dosažená cena: **
EUR 3.328,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Diamant Saphir Brosche

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 29.10.2020 - 15:34
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.10. - 28.10.2020