Čís. položky 110-022482/0015

Georg Eisler *

Georg Eisler * - Umění a starožitnosti

(Wien 1928-1998) Akt, datiert 6. V.89, Tusche, Bleistift auf Papier, 37 x 56 cm, gewellt, Passep., gerahmt,

27.10.2020 - 10:08

Vyvolávací cena:

Georg Eisler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.10.2020 - 10:08
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online