Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022382/0011

Anton Pick

(Görz 1840 - nach 1902 Wien) Frauen am See, signiert A. Pick, Öl auf Leinwand, 56 x 68 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt,

27.10.2020 - 10:10

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Anton Pick

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 10:10
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online