Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022012/0002

Hans Wilt

(Wien 1867-1917) Im Park der Villa Borghese, Nachlaßstempel H. Wilt, bezeichnet und datiert 9.4. Borghese, Bleistift auf Papier, 24 x 34 cm, gerahmt, verglast

27.10.2020 - 10:11

Vyvolávací cena:

Hans Wilt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 10:11
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online