Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022460/0002

Rudolf Stoitzner

, (Wien 1873-1933), Stilllebenn mit Früchten, signiert "R. Stoitzner", Öl auf Leinwand, ca. 55 x 68 cm, gerahmt

27.10.2020 - 10:13

Vyvolávací cena:

Rudolf Stoitzner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 10:13
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online