Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022482/0003

Künstler 19. JHdt.

Pferd und Hunde, Tusche, Buntstift auf Papier, je 5 x 5 cm, gebräunt. stockfleckig, Passep., gerahmt, (2)

27.10.2020 - 10:16

Vyvolávací cena:

Künstler 19. JHdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 10:16
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online