Künstler 19. Jhdt.
Bei der Rast, Aquarell , Bleistift auf Papier, 6,5 x 13 cm, Passep., gerahmt,
27.10.2020 - 10:17
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.10.2020 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |