Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022382/0007

Ernst Balluf *

(Linz 1921-2008) Gehöft bei Windhaag, rückseitig betielt, signiert Ernst Balluf, 165 von 499 nummeriert, Lithografie auf Papier, 29 x 46 cm, gerahmt,

27.10.2020 - 10:23

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Balluf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 10:23
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online