Čís. položky 110-022280/0026

Wilhelm M. Richter

Wilhelm M. Richter - Umění a starožitnosti

(Wien 1824-1892) Portrait eines Mannes am Schreibtisch (vermutlich der Vater des Künstlers?), signiert und datiert W. Richter 1868, Öl auf Leinwand,46 x 37 cm, gerahmt,

27.10.2020 - 10:25

Vyvolávací cena:

Wilhelm M. Richter

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.10.2020 - 10:25
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online