Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022639/0001

Mörser mit Stößel

, spätes 18./ frühes 19, Jh., massiver Eisenguss mit seitlichen Handhaben und Rrillenprofil am oberen Rand, Höhe des Mörsers ca. 19,5 cm, Alterspuren, schöne Patina

27.10.2020 - 10:32

Vyvolávací cena:

Mörser mit Stößel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 10:32
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online