Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022625/0001

Künstler Mitte 20. Jh.

, "Franz Josef I", rückseitig betitelt u. datiert "1848", Öl auf Leinwand, ovaler Bildausschnitt ca. 13 x 10,5 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren

27.10.2020 - 10:34

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler Mitte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 10:34
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online