Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022457/0043

Wiener Bronze "2 Araber beim Tee"

, ohne Marke, Anfang 20. Jh. vollpalstischer Bronzeguss färbig staffiert, Höhe ca. 10 cm

27.10.2020 - 10:35

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 10:35
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online