Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022554/0006

2 verschiedene Sockelbecher

,19. Jh, farbloses Glas ornamental geschliffen, figural bemalt u. goldstaffiert, Höhe je ca. 14 cm, Alterspuren, partiell abgerieben

27.10.2020 - 10:40

Vyvolávací cena:

2 verschiedene Sockelbecher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 27.10.2020 - 10:40
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online