Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022457/0047

Visitenkartenschale, Anfang 20. Jh.

, Onyxsockel mit Vertiefung und einer Bronzefigur in form eines sitzenden Bären, Höhe ca. 10 cm, Altersspuren, partiell ausgeschartet

27.10.2020 - 10:44

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 10:44
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online