Čís. položky 110-022527/0017

Provinzieller Arbeitshocker

Provinzieller Arbeitshocker - Umění a starožitnosti

sogen. Schusterschemel, 19./20. JH., 3-passiges Fußgestell mit gedrechseltem runden Sitz, H:39 cm, D:38 cm, Altersspuren

27.10.2020 - 11:14

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Provinzieller Arbeitshocker

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.10.2020 - 11:14
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online