Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 10

Omega Seamaster Electronic F 300Hz

Herrenarmbanduhr, Gold 750, rosé vergoldetes Stimmgabelwerk, Nummer 34852406, Kaliber 1250, goldfärbiges Zifferblatt mit aufgelegten Stundenbalken, Datum, Zentarlsekunde, drehbare Lünette, verschraubte Krone und Gehäuseboden, Referenz 198.0016, um 1973/74, Durchmesser ca. 41 mm, 110 g funktionsfähig kaum merkbare altersbedingte Gebrauchsspuren Service wird emfohlenøG75

02.11.2020 - 15:01

Vyvolávací cena:
EUR 3.600,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 02.11.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 19.10. - 02.11.2020