Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 46

Brillantohrsteckclipse zus. ca. 1 ct

Gold/Weißgold 585, Oberteil in Navetteform, Brillanten in Wißgold gefasst, 9,9 gøG10

02.11.2020 - 15:07

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 02.11.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 19.10. - 02.11.2020