Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 50

Brillantring zus. ca. 0,80 ct

Gold/Weißgold 585, Oberteil in Navetteform, Brillanten in Weißgold gefasst, RW 58, 9,2 g øG9

02.11.2020 - 15:08

Vyvolávací cena:

Brillantring zus. ca. 0,80 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 02.11.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 19.10. - 02.11.2020