Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 82

Altschliffbrillant-Damenring ca. 0,85 ct

Weißgold 585, RW 58, 3,9 g øG4

02.11.2020 - 15:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 02.11.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 19.10. - 02.11.2020