Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107629/0033

Schale und Teller,

19. Jh., blaues Glas, verschiedene florale Dekore, geschliffen, Dm. Teller 19 cm, Schale 12 cm, Höhe 10 cm, geschartet, berieben, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

16.11.2020 - 15:10

Vyvolávací cena:

Schale und Teller,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 16.11.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online