Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107752/0001

Londoner Georg II. - gefußte Platte,

Silber, rund, fassoniert, drei Füße, Dm. 19 cm, Gewicht 363 g, Meisterzeichen IT, Londoner Beschauzeichen 1742/43, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

12.11.2020 - 15:01

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 12.11.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online