Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107752/0002

Historismus Henkelschale,

Silber, oval, reliefierte Barockfrüchte, zwei Henkel, 29,5 x 16 cm, Gewicht 275 g, Meisterzeichen BM, englische Beschauzeichen, Ende 19. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

12.11.2020 - 15:03

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Historismus Henkelschale,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 12.11.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online