Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107819/0001

wiener Spazierstock mit Silberknauf,

plastisch floraler Dekor, Monogramm mit Krone, Bambusholz, Metallende, Länge 84 cm, Meisterzeichen, Wiener Löwenkopfpunze 1872-1922, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

12.11.2020 - 15:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 12.11.2020 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online