Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107738/0001

Nürnberger Pokal,

Silber, teilweise vergoldet, Buckeldekor, Höhe 20 cm, Gewicht 127 g, Meisterzeichen WL = Wolf Linden, Nürnberger Beschauzeichen, um 1650, Druckstellen, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

12.11.2020 - 15:08

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:

Nürnberger Pokal,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 12.11.2020 - 15:08
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online