Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107790/0018

Wiener Emailtabatiere,

Silber, Innenvergoldung, rechteckig, Scharnierdeckel, transluzides grünes Email, 8,4x 6 x 1,3 cm, Bruttogewicht 147 g, Meisterzeichen BL, Wiener Wiedehopfpunze ab 1922,(Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

12.11.2020 - 15:10

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Wiener Emailtabatiere,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 12.11.2020 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online