Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107574/0013

Wiener Silber Tablett,

rund, Rand mit plastisch floralem Dekor, Dm. 28 cm, Gewicht 644 g, Meisterzeichen, Feingehalt 800, Wiener Tukankopfpunze ab 1922, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

12.11.2020 - 15:14

Vyvolávací cena:

Wiener Silber Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 12.11.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online