Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107574/0016

Pester Silber Tablett,

oval fassoniert, Rand mit gerade Faltenzügen, 38 x 27 cm, Gewicht 549 g, Meisterzeichen, Pester Dianakopfpunze ab 1872, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

12.11.2020 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Pester Silber Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 12.11.2020 - 15:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online