Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107460/0008

Italienischer Eiswürfelbehälter,

farbloses geschliffenes Glas, Silbermontierung, Bügelhenkel, Eiszange, Höhe 13 (ohne Henkel) cm, Dm. 11 cm, italienisches Beschauzeichen mit Feingehalt "800", 20. Jh.,(Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

12.11.2020 - 15:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 12.11.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online