Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107630/0069

Wiener Silber Tafelaufsatz,

rund, vier Säulen, plastischer Maschendekor, farblose geschliffene Glasschale, Höhe 27,5 cm, Gewicht 375 g, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, Glas minimal gesch., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

12.11.2020 - 15:23

Vyvolávací cena:

Wiener Silber Tafelaufsatz,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Stříbro
Datum: 12.11.2020 - 15:23
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online