Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0079

Österreich um 1850

Blick auf Berchtesgaden und den Watzmann, signiert Barbarini, betitelt Berchtesgaden, Aquarell auf Papier auf Karton kaschiert, 25 x 36 cm, Passep., gerahmt, beschädigt (gebräunt, zahlreiche Kratzer), (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

03.11.2020 - 10:03

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Österreich um 1850

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.11.2020 - 10:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online