Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072097/0001

F. Machan, 20. Jahrhundert

Blick auf die Marmolata, betitelt "Marmolata", signiert F. Machan, Aquarell auf Papier, 38,5 x 28 cm, gerahmt, gebräunt, fleckig, Kratzer, kl. Löcher, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

03.11.2020 - 10:07

Vyvolávací cena:

F. Machan, 20. Jahrhundert

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.11.2020 - 10:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online