Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070534/0001

Italienische Schule um 1800

Küstenlandschaft mit Badenden, Öl auf Leinwand, 88 x 70 cm, gerahmt (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

03.11.2020 - 10:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Italienische Schule um 1800

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.11.2020 - 10:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online