Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070593/0004

Nandor Katona

(Szepes-Ofalu 1864-1932 Budapest) Winterlandschaft, signiert Katona Nandor, Öl auf Karton, 50 x 70 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.11.2020 - 10:12

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Nandor Katona

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.11.2020 - 10:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online