Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-052862/0001

Eduard Zetsche

(Wien 1844-1927) Motiv aus Klosterneuburg, betitelt, signiert und datiert Ed. Zetsche, Klosterneuburg 19/4/(18)92, Aquarell auf Papier, 27 x 20 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

03.11.2020 - 10:20

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Eduard Zetsche

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.11.2020 - 10:20
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online