Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067525/0001

Italien, Mitte 19. Jahrhundert

Der königliche Garten der Villa Reale (später Villa Comunale) in Neapel, betitelt "Villa Reale", Gouache auf Papier, gestrichener Rand, 14 x 29 cm, gerahmt, (etw. beschädigt), (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

03.11.2020 - 10:21

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.11.2020 - 10:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online