Čís. položky 138-071048/0004

Österreich um 1840

Österreich um 1840 - Obrazy

Landschaft mit Mühle und Felswand, undeutlich signiert und datiert (1)846, Grisaille auf Papier, 18 x 27 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

03.11.2020 - 10:24

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Österreich um 1840

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.11.2020 - 10:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online