Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072234/0001

Georg Rank

(Weimar 1855-1938Baden b. Wien) Studie eines Clowns, schwarze, rote und weiße Kreide auf Papier, 27,5 x 19,5 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Provenienz: Privatbesitz, Österreich.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

03.11.2020 - 10:28

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Georg Rank

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 03.11.2020 - 10:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online