Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072294/0002

Daniel Sherrin

(Whitstable 1870-1940) Rast am Wegrand, signiert D. Sherrin, Öl auf Malkarton, 20 x 23,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.11.2020 - 10:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Daniel Sherrin

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.11.2020 - 10:29
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online