Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0147

Josef Kinzel

(Lobenstein 1852-1925 Spitz/ Donau) Ein guter Tropfen, signiert, datiert und bezeichnet J. Kinzel, Wien (18)79, Öl auf Leinwand, 53 x 42 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.11.2020 - 10:36

Vyvolávací cena:

Josef Kinzel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.11.2020 - 10:36
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online