Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073115/0005

Hans Tichy

(Brünn 1861-1925 Wien), Mädchen mit weißem Tuch, rückseitig bezeichnet und betitelt; Öl auf Karton, 30 x 21 cm, gerahmt

Expert: Dr. Marianne Hussl-Hörmann Dr. Marianne Hussl-Hörmann
+43-1-515 60-765

marianne.hussl-hoermann@dorotheum.at

03.11.2020 - 10:39

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Hans Tichy

+43-1-515 60-765

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.11.2020 - 10:39
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online