Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071391/0008

Ernst Graner zugeschrieben/attributed (1865-1943) Blick auf die Stephanskirche,

Bleistift, Aquarell auf Papier, 39 x 26 cm, Passep., gerahmt, stark beschädigt, verschmutzt, unvollendet, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

03.11.2020 - 10:40

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.11.2020 - 10:40
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online