Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066308/0001

Eugen Gustav Dücker

(Arensburg in Livland 1841 - 1916 Düsseldorf) "Im Harz", rüseitig betitelt, sowie Stempel E. Dücker Nachlass und Besitzstempel Dr. Carl Dücker, Auquarell auf festem Papier, 25,5 x 37,5 cm, gerahmt (Rei)

Provenienz: Direkter Familienbesitz.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

03.11.2020 - 10:41

Vyvolávací cena:

Eugen Gustav Dücker

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.11.2020 - 10:41
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online