Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072357/0001

Künstler 19. Jhdt.

"Weidlingau den 25. März (1)873 Nachmittag", laut rückseitiger Betitelung, Öl auf Leinwand, 20 x 26,5 cm, gerahmt, verglast, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

03.11.2020 - 10:47

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.11.2020 - 10:47
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online