Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107700/0025

Wiener Schale mit Silberteller,

quadratisch, farbloses geschliffenes Glas, 14,5 x 14,5 cm, Gewicht 145 g, Schale 8 x 8 x 7 cm, Meisterzeichen V. C. Dub, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

28.10.2020 - 15:01

Vyvolávací cena:

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.10.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online