Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072714/0009

Kaiser Franz Joseph I. von Österreich zu Pferde,

Öl auf Karton, 23 x 17 cm, gerahmt, verglast, um 1849, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

28.10.2020 - 15:11

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 28.10.2020 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online