Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038348/0015

Böhmische Schule? um 1700

Ekstase des Hl. Franziskus von Assisi, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 42 cm, ungerahmt, montiert auf einem Wandspiegel des 20. Jahrhunderts

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

29.10.2020 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Böhmische Schule? um 1700

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.10.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2020