Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037257/0047

Unbekannter Maler, 20. Jahrhundert

Madonna mit Kind, Öl auf Leinwand, ca. 96 x 82 cm, beschädigter Rahmen

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

29.10.2020 - 15:27

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.10.2020 - 15:27
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2020