Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038934/0001

Historismus-Armfauteuil im Barockstil, 2. Hälfte 19. Jahrhundert

Hartholz im Relief geschnitzt, teils goldgefasst, ergänzter tapezierter Sitz-, Arm- und Lehnteil mit reliefiertem gemustertem Samtbezug, Höhe ca. 101 cm, beschädigt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

29.10.2020 - 15:28

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.10.2020 - 15:28
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2020