Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037927/0052

2 Bleirutenglasfensterflügel, Anfang 20. Jahrhundert

gelbstichige Butzenscheiben in wabenförmiger Bleifassung, gerahmt von roten und blauen rechteckigen Glasteilen, weiß gestrichene Metallrahmen, Außenmaß je ca. 142 x 55/57 cm, beschädigt

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-87 16 71-14

29.10.2020 - 15:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-14

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.10.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2020