Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038758/0007

Konrad Petrides

(Wien 1864-1943) Seelandschaft mit Gebirgskulisse, signiert unten rechts: K. Petrides, Öl auf Leinwand, ca. 78 x 95 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

29.10.2020 - 15:29

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Konrad Petrides

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.10.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2020